Naše služby / Nabídka nemovitostí / Nebytové domy - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Naše služby / Nabídka nemovitostí / Nebytové domy

více informací o nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 1399 m², Ždírec nad Doubravou, okres Havlíčkův Brod - REZERVOVÁNO

Prodej obchodního prostoru 1399 m², Ždírec nad Doubravou, okres Havlíčkův Brod - REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji zaběhnutý autoservis, pneuservis ve Ždírci nad Doubravou. Budova se nachází u hlavní silnice, vedle benzínové pumpy. Servis se skládá ze tří dílen, káždá z dílen má svůj samostatný vchod.

Cena k prodeji: 3 900 000 Kč

.

více informací o nemovitosti >>

více informací o nemovitosti: Prodej horského penzionu s nádherným výhledem na údolí. Rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, 414 m2

Prodej horského penzionu s nádherným výhledem na údolí. Rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, 414 m2

Naše společnost Vám nabízí ke koupi typický český horský penzion s nádherným výhledem do údolí. Leží na samotném rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.
414m2
Jedná se o celoročně využívaný roubený dům v kombinaci s klasickým zdivem ve velmi dobrém technickém stavu. Nachází se na velmi klidném místě v Českém Šumburku jen pár metrů od sjezdovky sousedící s domem, cca 300m od lyžařského areálu U Čápa v Příchovících a 1,5km od lyžařského areálů v Rejdicích.

Cena k prodeji: 3 700 000 Kč

.

více informací o nemovitosti >>