Naše služby / VIP nabídka nemovitostí / Rodinné a rekreační domy - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Naše služby / VIP nabídka nemovitostí / Rodinné a rekreační domy

více informací o nemovitosti: prodej - nádherný rodinný dům 3+1 v obci Velká Losenice, okr. Žďár nad Sázavou

prodej - nádherný rodinný dům 3+1 v obci Velká Losenice, okr. Žďár nad Sázavou

Naše společnost Vám nabízí na základě výhradního zastoupení k prodeji nádherný rodinný dům 3+1 v obci Velká Losenice, okr. Žďár nad Sázavou. Konstrukce domu je zděná - Itong. Dům se sestává z přízemí a obytného podkroví. V přízemí je zádveří, koupelna/wc se sprchovým koutem, prostorný obývací pokoj s nádhernými kachlovými kamny, jídelním koutem, prostornou kuchyní a pěkné otevřené dřevěné schodiště. V patře je ložnice, dětský pokoj, šatna, prostorná koupelna s vanou. Podlaha v domě je v kombinaci dlažba/plovoucí podlaha. Kuchyň i obě koupelny jsou plně vybaveny. K domu náleží velká terasa, garáž a parkovací stání pro dvě auta. Zahrada je překrásně udržovaná s dřevěným zahradním altánem.

Cena k prodeji: 5 200.000,-Kč + provize RK

Kontakt: Roman Lamka 603 499551, roman.lamka@corcap.cz

 

více informací o nemovitosti >>

více informací o nemovitosti: Prodej krásné zateplené chaty 3+1, obytná plocha 61 m2 k celoročnímu užití v městysu Medlov v otevřené bezlesé krajině Dyjsko-svrateckého úvalu při levém břehu řeky Jihlavy-REZERVOVÁNO

Prodej krásné zateplené chaty 3+1, obytná plocha 61 m2 k celoročnímu užití v městysu Medlov v otevřené bezlesé krajině Dyjsko-svrateckého úvalu při levém břehu řeky Jihlavy-REZERVOVÁNO

Na základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji krásnou zateplenou chatu 3+1, obytná plocha 61 m2 k celoročnímu užití v městysu Medlov v otevřené bezlesé krajině Dyjsko-svrateckého úvalu při levém břehu řeky Jihlavy, 9 km od Židlochovic. V chatě jsou tři pokoje a jedna místnost s kuchyní, wc se sprchovým koutem.

Informace o ceně v realitní kanceláři.

Energetická náročnost budovy - G.

kontakt: Roman Lamka 603 499551, roman.lamka@corcap.cz

více informací o nemovitosti >>

více informací o nemovitosti: Prodej historického objektu v příjemném prostředí obce Úhřetice, 6 km od Chrudimi - hrad šlechtického rodu Berkových

Prodej historického objektu v příjemném prostředí obce Úhřetice, 6 km od Chrudimi - hrad šlechtického rodu Berkových

Naše společnost Vám nabízí ke koupi historický objekt - hrad šlechtického rodu Berkových, později sňatkem spojeno s rodem Trčkových, postavený v roce 1750 v příjemném prostředí obce Úhřetice, 6 km od Chrudimi, 12km od města Pardubice.

Informace o ceně v realitní kanceláři.

Energetická náročnost budovy - G.

kontakt: Lenka Lamková 603 453705, lenka.lamkova@corcap.cz

více informací o nemovitosti >>

více informací o nemovitosti: Prodej rekreačního areálu - 30 km od Prahy u řeky Sázavy - jedinečná nabídka!

Prodej rekreačního areálu - 30 km od Prahy u řeky Sázavy - jedinečná nabídka!

Naše společnost nabízí k prodeji zajímavé rekreační zařízení - v atraktivní lokalitě na začátku Posázavské stezky, u přírodní rezervace v obci Pikovice, 30 km od Prahy.

Cena k jednání:  6 900.000,-Kč

Energetická náročnost budovy - G.

kontakt: Lenka Lamková 603 453705, lenka.lamkova@corcap.cz

více informací o nemovitosti >>