Naše služby / Finanční divize / Investice - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Naše služby / Finanční divize / Investice

BUĎTE V CENTRU MODERNÍHO INVESTOVÁNÍ

Cortes Capital -  Váš spolehlivý investiční partner!

Ukládejte své peníze výhodně

Je pro vás obchodování s akciemi či komoditami složité nebo nemáte čas se věnovat investování? Chcete mít víc času na práci a koníčky, přitom mít své prostředky výhodně uložené? Cortes Capital přináší mnohem výhodnější formy ukládání peněz, než jsou spořící účty či termínované vklady s téměř nulovým úročením.

Víte, že úrok na termínovaných vkladech činí průměrně 1,3 % a navíc jsou úrokové sazby v rukou bank nestabilní? Cortes Capital Vám nabízí možnost zhodnocení financí investováním do akcií významných firem. Dosud realizované certifikáty dosahují v porovnání s termínovanými vklady zhodnocení mnohonásobně vyššího.

Pravidelně spoříte se stavebním spořením? Když si budete chtít vybrat jen část naspořených prostředků, nepůjde to. Buď všechno nebo nic.

Namísto něj ale můžete zvolit postupné ukládání financí do zlata a to po malých částkách a zajistit si tak svoji hotovost nebo vlastní zlatou cihlu pro sebe i další generace. Výhodou investičního zlata je, že je snadno dělitelné. Prodat tak můžete vždy jen tolik, kolik potřebujete.

A pokud se nevyznáte v obchodování na akciovém trhu, jsou tu další produkty Cortes Capital které přináší kromě nízké míry rizika i výrazně zajímavější zisky.

Kontaktujte nás na cor.cap@corcap.cz a najdeme i Vám nejvýhodnější řešení.