Naše služby / Realitní divize - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Naše služby / Realitní divize

Historie naší společnosti - konkrétních specialistů v realitách je od roku 2000.

Naše realitní společnost splňuje všechny zákonem stanovené podmínky, včetně certifikace "Obchodník s realitami" a pojištění činnosti RK.

V roce 2014 proběhl průzkum trhu zaměřený na potřeby klientů a to jak na straně nabídky nemovitostí k prodeji, tak na straně poptávky pro koupi nemovitostí.

Získané informace se analyzovaly a následně se staly podkladem pro zkvalitnění poskytovaných služeb. Základem nově vzniklé koncepce práce se stalo operativní zpracování informací a individuální přístup ke klientům, kdy se o prodej nemovitostí stará výhradně realitní divize společností Cortes Capital.

Informace pro klienty nabízející nemovitost k prodeji nebo k pronájmu

V realitní kanceláři Cortes Capital je možné se zákazníkovi věnovat individuálně.

Svěříte-li nám prodej ( pronájem ) Vaší nemovitosti získáte nadstandardní výhody zcela zdarma:

  • poradenství při stanovení aktuální tržní ceny pro prodej ( pronájem ) nemovitosti
  • fotodokumentaci nemovitosti, videoprojekce, homestaging, on - line prohlídky
  • sepsání náležité smlouvy
  • zajištění advokátní úložky peněz
  • profesionální zpracování nabídky a její následné uveřejnění na internetových, webových stránkách, sociálních sítích a v placené i neplacené inzerci
  • zajištění PENB - průkaz energetické náročnosti
  • využití stávající databáze klientů
  • šetříme Váš čas - osobní prohlídky jen u vybraných vážných zájemců - účast klienta u prohlídky není nutná
  • naše služby pro Vás zdarma

Maximální pozornost je také věnovaná kupujícím klientům, i jim nabízíme profesionální služby, především jistotu, že veškeré jednání o koupi či pronájmu proběhnou pod dohledem právníka.

Pravidelně spolupracujeme s realitními kancelářemi v celé ČR, takže šetříte svůj čas a máte jistotu, že se Vaše nabídka dostane k maximálnímu počtu klientů - zájemce.

Plně si uvědomujeme kolik starostí a různých úskalí může koupě či prodej nemovitosti provázet. Naše společnost se Vám představuje jako Váš profesionální partner při realizaci Vašich záměrů při obchodování s nemovitostmi.

Realitní makléři jsou připraveni osobně se Vám věnovat a pomoci Vám najít bydlení či komerční prostory dle Vašich přání a požadavků v co nejkratší době.

Právě proto je naším mottem:

JOIE DE VIVRE

Radost ze života