O společnosti - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

O společnosti

Společnost Cortes Capital je finančně poradenská společnost pro každého klienta v jakékoliv životní situaci.

Máme 2 divize - finanční a realitní.

V čele jednotlivých divizí stojí zkušení ředitelé a manažéři s dlouholetou praxí ve svém oboru, která sahá až do roku 1995. Splňujeme všechny zákonem stanovené zkoušky, licence, certifikáty ať už u ČNB nebo u jednotlivých bank, pojišťoven, investičních společností a v realitní činnosti.

Klient je u nás na prvním místě, jdeme cestou vytváření upřímných a rovnocenných vztahů, trvalé spokojenosti jak v rodinném tak firemním plánování.

Jsme týmová společnost s jasnými zásadami - přátelský přístup, odbornost, důvěra, dlouhodobá spolupráce a servis. Pro klienta umíme vytvářet finanční rezervy, diverzifikovat rizika, zlevnit mu jeho předražené produkty a měsíčně mu tím ušetřit zajímavý finanční obnos, který je pro něj důležitý při plánování své budoucnosti podle vlastních potřeb.

Naše společnost je rodinného charakteru, nejdeme cestou masivního náboru nových spolupracovníků, ale kvalitního výběru budoucích kolegů, aby měl každý klient v budoucnosti zajištěn profesionální a seriozní přístup.

Chceme, aby každý náš klient i poradce měl díky nám „radost ze života“.