PRODEJ bytu 2+1 - 45 m2 - Žďár nad Sázavou - PRODÁNO - Naše služby / VIP - exklizivní nabídka nemovitostí / Byty - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

PRODEJ bytu 2+1 - 45 m2 - Žďár nad Sázavou - PRODÁNO

Zvětšit

Na základě výhradního zastoupení pro Vás máme zajímavou novoroční nabídku - příjemný,  útulný a průběžně rekonstruovaný  byt 2+1 ve Žďáře n.S. 3,  45 m2, v klidné části Okružní ulice – kousek od Orlovny, s velkým balkónem 4,5 m2 a krásným výhledem do přírody.

Byt se nachází ve 4 NP zděného domu bez výtahu, má 2 oddělené pokoje stejně velké – 15,2 m2 , z jedné místnosti je vchod na nový  balkón 4,5 m2  a do kuchyně 6 m2, druhá místnost je úplně samostatná. WC a koupelna jsou oddělené, rekonstruované. V celém bytě je nová elektřina, rozvody, odpady, nová plastová okna. Podlahy dlažba, vkusné lino, v kuchyni je zabudovaná dřevěná, stylová  kuchyňská linka. K bytu náleží sklep 2 m2,  v domě je kočárkárna a kolárna. Dům je  zateplen, má novou fasádu, parkování je možno bez problémů v ulici Okružní.

Bydlení vhodné pro mladý pár nebo na investici k pronájmu.

Měsíční náklady na bydlení 5.000,-Kč

Cena za byt 2 950.000,-Kč + provize RK.

Kontakt: Lenka Lamková, 603453705, lenka.lamkova@corcap.cz

 

 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět